HISTORIA

Firma Art of Beauty (właściciel marek ZOYA I QTICA) została założona w 1986 roku przez państwa Zoyę i Michaela Reyzis. Dzięki swojej wizji i pasji, mały salonik pielęgnacji paznokci ewoluował do firmy SPA koncentrującej się na naturalnych paznokciach oraz pielęgnacji skóry. Dzisiaj, Art of Beauty, to międzynarodowa firma produkująca i dostarczająca innowacyjne rozwiązania kosmetyczne na rynki całego świata.

Zoya, z wykształcenia pianistka pochodząca z Rosji, zdobyła swoją pierwszą Licencję Kosmetologiczną w 1979 roku, kiedy to, wraz ze swoim mężem Michaelem, wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Zawód pianistki wyczerpał swoje możliwości rozwoju, a które zapewnił świat kosmetologii dając jej szansę na stworzenie nowej kariery.

Podczas ciężkiej pracy nad rozwojem, nastawieniu na najwyższą jakość i bezpieczeństwo, naturalne składniki, stało się oczywiste, że klienci potrzebują produktów perfekcyjnych. Na prośbę swojej żony Zoi, Michael, chemik z wykształcenia, stworzył, rozwiną i opatentował unikalne produkty, takie jak kuracje przeciwzmarszczkowe, szampony i odżywki przeznaczone dla salonów i ośrodków SPA. Michael wykreował również pierwszą efektywną, szybko wysychającą bazę nawierzchniową (topcoat) jak również długo utrzymujący się lakiery do naturalnych paznokci bez zawartości formaldehydu, który to zrewolucjonizował przemysł „paznokciowy”. Jako pierwsi usunęli ze swoich formuł substancje niebezpieczne, takie jak toluen, formaldehyd i DBP, stając się pionierami w propagowaniu bezpiecznych produktów dla salonów, SPA i konsumentów.

Obecnie, Zoya, Michael i każdy pracownik Art. of Beauty koncentruje się na kreacji najwyższej jakości produktów przeznaczonych dla profesjonalistów – salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Profesjonalne lakiery ZOYA, produkty pielęgnacyjne QTICA i QTICA Smart SPA zapewniają salonom wysoką jakość, wygodę, a tym samym dodatkowe korzyści. Główne wartości marek to zdrowie, bezpieczeństwo, naturalność, intensywna pielęgnacja oraz najwyższa jakość.

 

Copyright ZoyaColors.pl 2013
wykonanie Indesign